Přehled reklamních služeb

Co Vám nabízíme:

Komplexní formu exkluzivních reklamních nosičů na a ve vozidlech MHD a na terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové, kdy jsme zde jediným poskytovatelem reklamy tohoto druhu.

Komplexní profesionální servis při realizaci – vedle pronájmu ploch zajistíme grafické zpracování, výrobu, instalaci a odstranění reklamy. Samozřejmostí je dodání fotodokumentace.

Kdo jsme?

Zajišťujeme městkou hromadnou dopravu (MHD) v Hradci Králové a dopravně připojených obcích.

Denně na 5 trolejbusových a 21 autobusových linkách přepravíme moderním vozovým parkem v počtu 95 autobusů a 35 trolejbusů téměř 100 tis. cestujících, kdy naši MHD nepoužívají samozřejmě pouze obyvatelé samotného HK. Vozy střídají z provozně - technických důvodů číslo linky, na které jezdí, čímž dosahují účinnosti reklamy po celém městě a jeho okolí.

Další tisíce chodců a řidičů jiných vozů se pohybují v okolí linek a setkávají se tak s reklamou na vozidlech jako další účastníci silničního provozu.

Na moderním terminálu hromadné dopravy (THD), kterého jsme vlastníkem a provozovatelem, se denně pohybuje 15 - 20 tis. osob, které na toto místo s 22 nástupišti dopraví a odveze ročně téměř 177 tisíc spojů meziměstské či dálkové dopravy.

 Naše portfolio reklamních ploch:           

-vnitřní reklamní plochy ve vozech MHD (hlavně letáky A3, A4 a A5) – včetně umístění letáků do reklamních madel či do opěradel sedadel)

-vnější reklamní plochy na vozech MHD (plošnou reklamu – celopolepy, částečné celopolepy – bez oken, pásové reklamy a různé formáty polepů jen určité části vozidla - bok, zadní část autobusu, zadní sklo trolejbusu, atd.)

-prosvětlené reklamní panely CLV /City Light Vitríny/ - terminál hromadné dopravy HK (nástupiště) a čekárny u OC Futurum

-reklamní plakátovací panely - terminál hromadné dopravy HK (odbavovací haly)

-reklamní spot bez zvuku na informačních tabulích - terminál hromadné dopravy HK (odbavovací haly)

-reklamní spot v délce od 10 do 30 sekund bez zvuku LCD monitory CITYSCREEN (ve 40-ti autobusech MHD) - spoty jdou v reklamně informativní smyčce

-navigační, informační a reklamní tabule na sloupech trolejového vedení (lampostery)

-výrobu reklamních polepů a jejich instalace na vozidla, výlohy, tabule atd.

 

Tato naše široká nabídka umožňuje i účinnou kombinaci těchto reklamních prvků navzájem a může i vhodně doplňovat další Vámi dosud používané či plánované druhy reklamy.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi bezplatně zašleme náš Katalog reklamních služeb v tištěné formě (formát A4 - 12 stránek).

Webové stránky společnosti:

reklamní banner (full banner) 468 x 60 pixelů - titulní strana www.dpmhk.cz

Reklamní formáty zde neuvedené – možnost individuálního jednání.

Děkujeme Vám za pozornost - Vaše dotazy či požadavky Vám velice rádi zodpovíme na výše uvedených kontaktech.